Studenten mogen logo voor bioproducten ontwerpen
De Europese Commissie nodigt alle studenten vormgeving en beeldende kunst uit de hele Europese Unie uit om een logo te ontwerpen voor de biologische sector. Het winnende logo zal in de zomer van volgend jaar ingevoerd worden als het officiële logo voor biologische producten.
Alle burgers die ingeschreven zijn bij een Europese instelling voor beeldende kunst of vormgeving mogen deelnemen aan de internationale ontwerpwedstrijd. Een jury van deskundigen op het vlak van biologische landbouw en internationaal vermaarde design professionals zullen de inzendingen beoordelen. De jury zal voorgezeten worden door Rob Vermeulen, voormalig voorzitter van de Pan-European Brand Design Association.
Een selectie van de beste inzendingen zal vervolgens gepubliceerd worden op een website. Alle Europeanen zullen uitgenodigd worden om het winnende logo te helpen kiezen, door online op hun favoriet te stemmen. Voor de creatieve geesten: de jury zal onder meer rekening houden met de universele aantrekkingskracht, tijdloosheid en begrijpelijkheid van het logo. Maar ook de link met de biologische landbouwproductie mag niet ontbreken.
Meer informatie: Logo bio
bron eigen verslaggeving
29/04/2009
gerelateerde nieuwsberichten
- 03/02/2012 "Vraag naar lokale biogranen kans voor Vlaamse telers"
- 02/02/2012 Nederland kampt met tekort aan biologische melk
- 13/12/2011 Beschouwt de consument bio terecht als gezonder?
- 12/12/2011 "Scherpe controle op kwaliteit bio ontraadt fraude"
- 07/12/2011 Grootschalige fraude met biovoeding in Italië
- 19/10/2011 BioForum prijst duidelijke Belgische residuwetgeving
- 11/10/2011 Colruyt en Bio-Planet maken bio nog toegankelijker
- 19/09/2011 Biosector pleit voor meer alternatief onderzoek
- 18/08/2011 'Bio zoekt keten' lanceert projectoproep
- 11/08/2011 Is bio uit Polen wel echt biologisch geteeld?

T +32 (0)2 552 81 91 F +32 (0)2 552 81 93